cheap jordans for salecheap jordans for salecheap jordans for salesac longchamp pas cher
Oprawa imprez bożonarodzeniowych i recitale na zamówienie: Warszawa – Dawid Lubowicz
Znajdź nas na Google Map
 

Dawid Lubowicz

Dawid Lubowicz jest doskonałym skrzypkiem klasyczno-jazzowym. Artysta urodził się 17 grudnia 1981 r. w Zakopanem, gdzie z wyróżnieniem ukończył Szkołę Muzyczną I st. w klasie skrzypiec Leszka Brodowskiego. Również jako jeden z najlepszych uczniów ukończył Liceum Muzyczne w Rzeszowie, gdzie kształcił w klasie Oresta Telwacha. W roku 2005 ukończył studia w klasie skrzypiec profesora Konstantego Andrzeja Kulki. Swoje umiejętności muzyczne pogłębiał również biorąc udział w licznych kursach mistrzowskich u wybitnych wirtuozów, m.in. Wandy Wiłkomirskiej, Zorana Milenkovića i Mariny Jaszwili. Dawid wykonuje utwory rozmaitych gatunków muzyki, przede wszystkim dzieła klasyczne i jazzowe. Uczestniczył w wielu konkursach muzycznych i festiwalach, zdobywając wyróżnienia m. in. w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

Dawid Lubowicz w 2000 roku był laureatem Międzynarodowego Turnieju Muzycznego we Włoszech, zaś cztery lata później zdobył II nagrodę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Standardów Jazzowych w Siedlcach oraz specjalne wyróżnienie na III Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych w Radomiu. Również w 2004 roku brał udział w festiwalach „Zakopiańska Wiosna Jazzowa” oraz „Letnie Wieczory Muzyczne – Dziekanka”. W latach 2004 i 2005 występował w Jeleniej Górze podczas „Krokus Jazz Festiwal”. Z zespołem Lubowicz, Kubicki, Rasz – Quartet zdobył pierwsze miejsce na podium w konkursie „Nadzieje Warszawy”. Jest współtwórcą kwartetu Opium i stale współpracuje z Filharmonią Narodową, teatrem muzycznym Roma, East Wall Jazz Quartet.

Artysta gra recitale muzyczne na zamówienie, potrafi również zrobić idealną oprawę imprez bożonarodzeniowych. Jego wysokie umiejętności oraz bogaty repertuar utworów sprawia, że z pewnością sprawdzi się przy organizacji wielu różnorodnych imprez.

O firmie | Oferta | Niektóre zrealizowane imprezy | Kontakt Copyright © www.artmargot.pl 2008-2016